• Thumb b8f622f5c2547f8ab246e8b6bdd2d452
  • Thumb 9a3c7f8b03547b4cf65fbfff36e1d69c

Зібрано підписів

Кількість днів

Заголовок петиції

Придбання асфальтного міні-заводу для Пирятинської ОТГ

ПІБ ініціатора: Буряк Анатолій Анатолійович
Статус: На розгляді
Петиція №4
Дата початку збору підписів: 03.03.2020 09:46

Суть електронної петиції

Проблема з дорогами та їх якістю в Пирятинській ОТГ, є дуже актуальною та важливою. Щороку виділяються мільйони гривень коштів громади на так званий «ямковий ремонт».
Отже, для комфортних умов жителів та значної економії наших коштів. Пропоную придбати пересувний асфальтний міні-завод. Придбання такої спецтехніки, дасть змогу власними силами в будь-який час, виконувати поточний ремонт на території громади. Така машина призначена для механізації дорожнього покриття, вибоїн, тріщин та інших дефектів. Також при бажанні, на цьому обладнанні можна заробляти, надаючи послуги сусіднім населеним пунктам. А зекономлені та зароблені кошти направляти для вирішення нагальних проблем жителів.
Фахівцям міської ради вивчити досвід інших громад та визначитися яку саме спецтехніку доцільно купити для нашої громади. А також для меншого навантаження на бюджет громади, промоніторити можливі грантові програми чи проекти для можливого співфінансування. Адже багато громад вже закупили та успішно користуються такою сучасною технікою.

поширити електронну петицію:

перелік осіб, які підтримали петицію